Login | Adauga site | Live | Contact

Grupe Liga Natiunilor

Componenta grupelor:
Liga A
Grupa 1: Franta, Danemarca, Croatia, Austria;
Grupa B: Spania, Portugalia, Elvetia, Cehia;
Grupa C: Italia, Germania, Anglia, Ungaria;
Grupa D: Belgia, Olanda, Polonia, Tara Galilor.

Liga B:
Grupa 1: Ucraina, Scotia, Irlanda, Armenia;
Grupa 2: Islanda, Rusia, Israel, Albania;
Grupa 3: Bosnia-Hertegovina, Finlanda, Romania, Muntenegru;
Grupa 4: Suedia, Norvegia, Serbia, Slovenia.

Liga C
Grupa 1: Turcia, Luxemburg, Lituania, Feroe;
Grupa 2: Irlanda de Nord, Grecia, Kosovo, Cipru/Estonia;
Grupa 3: Slovacia, Belarus, Azerbaidjan, Kazahstan/R. Moldova;
Grupa 4: Bulgaria, Macedonia de Nord, Georgia, Gibraltar.

Liga D
Grupa 1: Liechtenstein, Andorra, Kazahstan/R. Moldova, Letonia;
Grupa 2: San Marino, Cipru/Estonia, Malta.

PROGRAM SI REZULTATE. LIGA A

02.06.22 CEHIA 21:45 ELVETIA
02.06.22 SPANIA 21:45 PORTUGALIA
03.06.22 CROATIA 21:45 AUSTRIA
03.06.22 FRANTA 21:45 DANEMARCA
03.06.22 BELGIA 21:45 TARILE DE JOS
03.06.22 POLONIA 21:45 TARA GALILOR
04.06.22 UNGARIA 19:00 ANGLIA
04.06.22 ITALIA 21:45 GERMANIA
05.06.22 CEHIA 21:45 SPANIA
05.06.22 PORTUGALIA 21:45 ELVETIA
06.06.22 AUSTRIA 21:45 DANEMARCA
06.06.22 CROATIA 21:45 FRANTA
06.06.22 BELGIA 21:45 POLONIA
06.06.22 TARA GALILOR 21:45 TARILE DE JOS
07.06.22 GERMANIA 21:45 ANGLIA
07.06.22 ITALIA 21:45 UNGARIA
09.06.22 PORTUGALIA 21:45 CEHIA
09.06.22 ELVETIA 21:45 SPANIA
10.06.22 AUSTRIA 21:45 FRANTA
10.06.22 DANEMARCA 21:45 CROATIA
10.06.22 TARILE DE JOS 21:45 POLONIA
10.06.22 TARA GALILOR 21:45 BELGIA
11.06.22 ANGLIA 21:45 ITALIA
11.06.22 UNGARIA 21:45 GERMANIA
12.06.22 SPANIA 21:45 CEHIA
12.06.22 ELVETIA 21:45 PORTUGALIA
13.06.22 DANEMARCA 21:45 AUSTRIA
13.06.22 FRANTA 21:45 CROATIA
13.06.22 TARILE DE JOS 21:45 TARA GALILOR
13.06.22 POLONIA 21:45 BELGIA
14.06.22 ANGLIA 21:45 UNGARIA
14.06.22 GERMANIA 21:45 ITALIA
22.09.22 CROATIA 21:45 DANEMARCA
22.09.22 FRANTA 21:45 AUSTRIA
22.09.22 BELGIA 21:45 TARA GALILOR
22.09.22 POLONIA 21:45 TARILE DE JOS
23.09.22 GERMANIA 21:45 UNGARIA
23.09.22 ITALIA 21:45 ANGLIA
24.09.22 CEHIA 21:45 PORTUGALIA
24.09.22 SPANIA 21:45 ELVETIA
25.09.22 AUSTRIA 21:45 CROATIA
25.09.22 DANEMARCA 21:45 FRANTA
25.09.22 TARILE DE JOS 21:45 BELGIA
25.09.22 TARA GALILOR 21:45 POLONIA
26.09.22 ANGLIA 21:45 GERMANIA
26.09.22 UNGARIA 21:45 ITALIA
27.09.22 PORTUGALIA 21:45 SPANIA
27.09.22 ELVETIA 21:45 CEHIA

PROGRAM SI REZULTATE. LIGA B

02.06.22 ALBANIA 21:45 RUSIA
02.06.22 ISRAEL 21:45 ISLANDA
02.06.22 SERBIA 21:45 NORVEGIA
02.06.22 SLOVENIA 21:45 SUEDIA
04.06.22 SCOTIA 16:00 ARMENIA
04.06.22 FINLANDA 19:00 BOSNIA- HERZ.
04.06.22 REP. IRLANDA 21:45 UCRAINA
04.06.22 MUNTENEGRU 21:45 ROMANIA
05.06.22 SUEDIA 21:45 NORVEGIA
05.06.22 SERBIA 21:45 SLOVENIA
06.06.22 ISLANDA 21:45 ALBANIA
06.06.22 ISRAEL 21:45 RUSIA
07.06.22 ARMENIA 19:00 REP. IRLANDA
07.06.22 SCOTIA 21:45 UCRAINA
07.06.22 BOSNIA- HERZ. 21:45 ROMANIA
07.06.22 FINLANDA 21:45 MUNTENEGRU
09.06.22 NORVEGIA 21:45 SLOVENIA
09.06.22 SUEDIA 21:45 SERBIA
10.06.22 ALBANIA 21:45 ISRAEL
10.06.22 RUSIA 21:45 ISLANDA
11.06.22 MUNTENEGRU 16:00 BOSNIA- HERZ.
11.06.22 REP. IRLANDA 19:00 SCOTIA
11.06.22 UCRAINA 21:45 ARMENIA
11.06.22 ROMANIA 21:45 FINLANDA
12.06.22 NORVEGIA 19:00 SUEDIA
12.06.22 SLOVENIA 21:45 SERBIA
13.06.22 ISLANDA 21:45 ISRAEL
13.06.22 RUSIA 21:45 ALBANIA
14.06.22 ARMENIA 19:00 SCOTIA
14.06.22 UCRAINA 21:45 REP. IRLANDA
14.06.22 BOSNIA- HERZ. 21:45 FINLANDA
14.06.22 ROMANIA 21:45 MUNTENEGRU
23.09.22 ARMENIA 19:00 UCRAINA
23.09.22 SCOTIA 21:45 REP. IRLANDA
23.09.22 BOSNIA- HERZ. 21:45 MUNTENEGRU
23.09.22 FINLANDA 21:45 ROMANIA
24.09.22 ISLANDA 16:00 RUSIA
24.09.22 SLOVENIA 19:00 NORVEGIA
24.09.22 ISRAEL 21:45 ALBANIA
24.09.22 SERBIA 21:45 SUEDIA
26.09.22 REP. IRLANDA 21:45 ARMENIA
26.09.22 UCRAINA 21:45 SCOTIA
26.09.22 MUNTENEGRU 21:45 FINLANDA
26.09.22 ROMANIA 21:45 BOSNIA- HERZ.
27.09.22 ALBANIA 21:45 ISLANDA
27.09.22 RUSIA 21:45 ISRAEL
27.09.22 NORVEGIA 21:45 SERBIA
27.09.22 SUEDIA 21:45 SLOVENIA

02.06.22 GEORGIA 19:00 GIBRALTAR
02.06.22 CIPRU/ ESTONIA 21:45 KOSOVO
02.06.22 IRLANDA DE N 21:45 GRECIA
02.06.22 BULGARIA 21:45 MACEDONIA DE N
03.06.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA v AZERBAIJAN
03.06.22 SLOVACIA 21:45 BELARUS
04.06.22 LITUANIA 19:00 LUXEMBURG
04.06.22 TURCIA 21:45 INS. FEROE
05.06.22 CIPRU/ ESTONIA v IRLANDA DE N
05.06.22 GIBRALTAR 19:00 MACEDONIA DE N
05.06.22 KOSOVO 21:45 GRECIA
05.06.22 BULGARIA 21:45 GEORGIA
06.06.22 BELARUS 21:45 AZERBAIJAN
06.06.22 SLOVACIA 21:45 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
07.06.22 INS. FEROE 21:45 LUXEMBURG
07.06.22 LITUANIA 21:45 TURCIA
09.06.22 GRECIA 21:45 CIPRU/ ESTONIA
09.06.22 KOSOVO 21:45 IRLANDA DE N
09.06.22 GIBRALTAR 21:45 BULGARIA
09.06.22 MACEDONIA DE N 21:45 GEORGIA
10.06.22 AZERBAIJAN 19:00 SLOVACIA
10.06.22 BELARUS 21:45 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
11.06.22 INS. FEROE 19:00 LITUANIA
11.06.22 LUXEMBURG 21:45 TURCIA
12.06.22 IRLANDA DE N 16:00 CIPRU/ ESTONIA
12.06.22 GEORGIA 19:00 BULGARIA
12.06.22 MACEDONIA DE N 19:00 GIBRALTAR
12.06.22 GRECIA 21:45 KOSOVO
13.06.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA v SLOVACIA
13.06.22 AZERBAIJAN 19:00 BELARUS
14.06.22 LUXEMBURG 21:45 INS. FEROE
14.06.22 TURCIA 21:45 LITUANIA
22.09.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA v BELARUS
22.09.22 TURCIA 21:45 LUXEMBURG
22.09.22 LITUANIA 21:45 INS. FEROE
22.09.22 SLOVACIA 21:45 AZERBAIJAN
23.09.22 GEORGIA 19:00 MACEDONIA DE N
23.09.22 BULGARIA 21:45 GIBRALTAR
24.09.22 IRLANDA DE N 19:00 KOSOVO
24.09.22 CIPRU/ ESTONIA 21:45 GRECIA
25.09.22 AZERBAIJAN 19:00 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
25.09.22 BELARUS 19:00 SLOVACIA
25.09.22 INS. FEROE 21:45 TURCIA
25.09.22 LUXEMBURG 21:45 LITUANIA
26.09.22 GIBRALTAR 21:45 GEORGIA
26.09.22 MACEDONIA DE N 21:45 BULGARIA
27.09.22 GRECIA 21:45 IRLANDA DE N
27.09.22 KOSOVO 21:45 CIPRU/ ESTONIA

PROGRAM SI REZULTATE. LIGA D

02.06.22 CIPRU/ ESTONIA 21:45 SAN MARINO
03.06.22 LETONIA 21:45 ANDORRA
03.06.22 LIECHTENSTEIN 21:45 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
05.06.22 SAN MARINO v MALTA
06.06.22 ANDORRA 21:45 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
06.06.22 LETONIA 21:45 LIECHTENSTEIN
09.06.22 MALTA 21:45 CIPRU/ ESTONIA
10.06.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA v LETONIA
10.06.22 ANDORRA 21:45 LIECHTENSTEIN
12.06.22 MALTA 21:45 SAN MARINO
14.06.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA v ANDORRA
14.06.22 LIECHTENSTEIN 21:45 LETONIA
22.09.22 LETONIA 21:45 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA
22.09.22 LIECHTENSTEIN 21:45 ANDORRA
23.09.22 CIPRU/ ESTONIA v MALTA
25.09.22 ANDORRA 16:00 LETONIA
25.09.22 KAZAKHSTAN/ MOLDOVA 16:00 LIECHTENSTEIN
26.09.22 SAN MARINO 21:45 CIPRU/ ESTONIA

04.05.2022
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
20.05.2022 Carti OpenCourseware
19.05.2022 NBA Playoffs
10.05.2022 Eurovision Song Contest 2022
04.05.2022 Grupe Liga Natiunilor
04.05.2022 Liga Campionilor 2022
02.05.2022 Management Strategic
01.05.2022 Grupe Cupa mondiala de fotbal
30.12.2021 Top 5 supercomputers
20.12.2021 Introducere in Internet of Things
16.12.2021 Management Financiar


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2022 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting