Login | Adauga site | Live | Contact

Calificari Cupa Mondiala de Fotbal 2022

01.09. 17:00 Kazakhstan 2-2 Ucraina
01.09. 21:45 Danemarca 2-0 Scotia
01.09. 21:45 Franta 1-1 Bosnia si Hertegovina
01.09. 21:45 Insulele Feroe 0-4 Israel
01.09. 21:45 Letonia 3-1 Gibraltar
01.09. 21:45 Luxemburg 2-1 Azerbaijan
01.09. 21:45 Malta 3-0 Cipru
01.09. 21:45 Moldova 0-2 Austria
01.09. 21:45 Norvegia 1-1 Olanda
01.09. 21:45 Portugalia 2-1 Irlanda
01.09. 21:45 Rusia 0-0 Croatia
01.09. 21:45 Slovenia 1-1 Slovacia
01.09. 21:45 Turcia 2-2 Muntenegru
02.09. 19:00 Georgia 0-1 Kosovo
02.09. 21:45 Andorra 2-0 San Marino
02.09. 21:45 Cehia 1-0 Belarus
02.09. 21:45 Estonia 2-5 Belgia
02.09. 21:45 Islanda 0-2 Romania
02.09. 21:45 Italia 1-1 Bulgaria
02.09. 21:45 Liechtenstein 0-2 Germania
02.09. 21:45 Lituania 1-4 Irlanda de Nord
02.09. 21:45 Macedonia de Nord 0-0 Armenia
02.09. 21:45 Polonia 4-1 Albania
02.09. 21:45 Suedia 2-1 Spania
02.09. 21:45 Ungaria 0-4 Anglia
04.09. 16:00 Finlanda 1-0 Kazakhstan
04.09. 19:00 Cipru 0-2 Rusia
04.09. 19:00 Irlanda 1-1 Azerbaijan
04.09. 19:00 Letonia 0-2 Norvegia
04.09. 19:00 Serbia 4-1 Luxemburg
04.09. 19:00 Slovenia 1-0 Malta
04.09. 21:45 Gibraltar 0-3 Turcia
04.09. 21:45 Insulele Feroe 0-1 Danemarca
04.09. 21:45 Israel 5-2 Austria
04.09. 21:45 Olanda 4-0 Muntenegru
04.09. 21:45 Scotia 1-0 Moldova
04.09. 21:45 Slovacia 0-1 Croatia
04.09. 21:45 Ucraina 1-1 Franta
05.09. 16:00 Belarus 2-3 Tara Galilor
05.09. 19:00 Albania 1-0 Ungaria
05.09. 19:00 Anglia 4-0 Andorra
05.09. 19:00 Bulgaria 1-0 Lituania
05.09. 19:00 Islanda 2-2 Macedonia de Nord
05.09. 21:45 Belgia 3-0 Cehia
05.09. 21:45 Elvetia 0-0 Italia
05.09. 21:45 Germania 6-0 Armenia
05.09. 21:45 Kosovo 1-1 Grecia
05.09. 21:45 Romania 2-0 Liechtenstein
05.09. 21:45 San Marino 1-7 Polonia
05.09. 21:45 Spania 4-0 Georgia
07.09. 19:00 Azerbaijan 0-3 Portugalia
07.09. 21:45 Austria 0-1 Scotia
07.09. 21:45 Bosnia si Hertegovina 2-2 Kazakhstan
07.09. 21:45 Croatia 3-0 Slovenia
07.09. 21:45 Danemarca 5-0 Israel
07.09. 21:45 Franta 2-0 Finlanda
07.09. 21:45 Insulele Feroe 2-1 Moldova
07.09. 21:45 Irlanda 1-1 Serbia
07.09. 21:45 Muntenegru 0-0 Letonia
07.09. 21:45 Norvegia 5-1 Gibraltar
07.09. 21:45 Olanda 6-1 Turcia
07.09. 21:45 Rusia 2-0 Malta
07.09. 21:45 Slovacia 2-0 Cipru
08.09. 19:00 Armenia 1-1 Liechtenstein
08.09. 21:45 Albania 5-0 San Marino
08.09. 21:45 Belarus 0-1 Belgia
08.09. 21:45 Grecia 2-1 Suedia
08.09. 21:45 Irlanda de Nord 0-0 Elvetia
08.09. 21:45 Islanda 0-4 Germania
08.09. 21:45 Italia 5-0 Lituania
08.09. 21:45 Kosovo 0-2 Spania
08.09. 21:45 Macedonia de Nord 0-0 Romania
08.09. 21:45 Polonia 1-1 Anglia
08.09. 21:45 Tara Galilor 0-0 Estonia
08.09. 21:45 Ungaria 2-1 Andorra
08.10. 21:45 Cehia 2-2 Tara Galilor
08.10. 21:45 Cipru 0-3 Croatia
08.10. 21:45 Estonia 2-0 Belarus
08.10. 21:45 Germania 2-1 Romania
08.10. 21:45 Gibraltar 0-3 Muntenegru
08.10. 21:45 Islanda 1-1 Armenia
08.10. 21:45 Letonia 0-1 Olanda
08.10. 21:45 Liechtenstein 0-4 Macedonia de Nord
08.10. 21:45 Malta 0-4 Slovenia
08.10. 21:45 Rusia 1-0 Slovacia
08.10. 21:45 Turcia 1-1 Norvegia
09.10. 16:00 Kazakhstan 0-2 Bosnia si Hertegovina
09.10. 16:00 Lituania 3-1 Bulgaria
09.10. 19:00 Azerbaijan 0-3 Irlanda
09.10. 19:00 Finlanda 1-2 Ucraina
09.10. 19:00 Georgia 0-2 Grecia
09.10. 19:00 Scotia 3-2 Israel
09.10. 19:00 Suedia 3-0 Kosovo
09.10. 21:45 Andorra 0-5 Anglia
09.10. 21:45 Elvetia 2-0 Irlanda de Nord
09.10. 21:45 Insulele Feroe 0-2 Austria
09.10. 21:45 Luxemburg 0-1 Serbia
09.10. 21:45 Moldova 0-4 Danemarca
09.10. 21:45 Polonia 5-0 San Marino
09.10. 21:45 Ungaria 0-1 Albania
11.10. 19:00 Cipru 2-2 Malta
11.10. 21:45 Belarus 0-2 Cehia
11.10. 21:45 Croatia 2-2 Slovacia
11.10. 21:45 Estonia 0-1 Tara Galilor
11.10. 21:45 Islanda 4-0 Liechtenstein
11.10. 21:45 Letonia 1-2 Turcia
11.10. 21:45 Macedonia de Nord 0-4 Germania
11.10. 21:45 Norvegia 2-0 Muntenegru
11.10. 21:45 Olanda 6-0 Gibraltar
11.10. 21:45 Romania 1-0 Armenia
11.10. 21:45 Slovenia 1-2 Rusia
12.10. 17:00 Kazakhstan 0-2 Finlanda
12.10. 21:45 Albania 0-1 Polonia
12.10. 21:45 Anglia 1-1 Ungaria
12.10. 21:45 Bulgaria 2-1 Irlanda de Nord
12.10. 21:45 Danemarca 1-0 Austria
12.10. 21:45 Insulele Feroe 0-1 Scotia
12.10. 21:45 Israel 2-1 Moldova
12.10. 21:45 Kosovo 1-2 Georgia
12.10. 21:45 Lituania 0-4 Elvetia
12.10. 21:45 Portugalia 5-0 Luxemburg
12.10. 21:45 San Marino 0-3 Andorra
12.10. 21:45 Serbia 3-1 Azerbaijan
12.10. 21:45 Suedia 2-0 Grecia
12.10. 21:45 Ucraina 1-1 Bosnia si Hertegovina
11.11. 19:00 Armenia 0-5 Macedonia de Nord
11.11. 19:00 Azerbaijan 1-3 Luxemburg
11.11. 19:00 Georgia 2-0 Suedia
11.11. 19:00 Rusia 6-0 Cipru
11.11. 21:45 Germania 9-0 Liechtenstein
11.11. 21:45 Grecia 0-1 Spania
11.11. 21:45 Irlanda 0-0 Portugalia
11.11. 21:45 Malta 1-7 Croatia
11.11. 21:45 Romania 0-0 Islanda
11.11. 21:45 Slovacia 2-2 Slovenia
12.11. 19:00 Moldova 0-2 Scotia
12.11. 21:45 Andorra 1-4 Polonia
12.11. 21:45 Anglia 5-0 Albania
12.11. 21:45 Austria 4-2 Israel
12.11. 21:45 Danemarca 3-1 Insulele Feroe
12.11. 21:45 Irlanda de Nord 1-0 Lituania
12.11. 21:45 Italia 1-1 Elvetia
12.11. 21:45 Ungaria 4-0 San Marino
13.11. 16:00 Bosnia si Hertegovina 1-3 Finlanda
13.11. 19:00 Norvegia 0-0 Letonia
13.11. 20:00 Turcia 6-0 Gibraltar
13.11. 21:45 Belgia 3-1 Estonia
13.11. 21:45 Franta 8-0 Kazakhstan
13.11. 21:45 Muntenegru 2-2 Olanda
13.11. 21:45 Tara Galilor 5-1 Belarus
14.11. 16:00 Croatia 1-0 Rusia
14.11. 16:00 Malta 0-6 Slovacia
14.11. 16:00 Slovenia 2-1 Cipru
14.11. 19:00 Armenia 1-4 Germania
14.11. 19:00 Liechtenstein 0-2 Romania
14.11. 19:00 Macedonia de Nord 3-1 Islanda
14.11. 21:45 Grecia 1-1 Kosovo
14.11. 21:45 Luxemburg 0-3 Irlanda
14.11. 21:45 Portugalia 1-2 Serbia
14.11. 21:45 Spania 1-0 Suedia
15.11. 21:45 Albania 1-0 Andorra
15.11. 21:45 Austria 4-1 Moldova
15.11. 21:45 Elvetia 4-0 Bulgaria
15.11. 21:45 Irlanda de Nord 0-0 Italia
15.11. 21:45 Israel 3-2 Insulele Feroe
15.11. 21:45 Polonia 1-2 Ungaria
15.11. 21:45 San Marino 0-10 Anglia
15.11. 21:45 Scotia 2-0 Danemarca
16.11. 21:45 Bosnia si Hertegovina 0-2 Ucraina
16.11. 21:45 Cehia 2-0 Estonia
16.11. 21:45 Finlanda 0-2 Franta
16.11. 21:45 Gibraltar 1-3 Letonia
16.11. 21:45 Muntenegru 1-2 Turcia
16.11. 21:45 Olanda 2-0 Norvegia
16.11. 21:45 Tara Galilor 1-1 Belgia
16.11.2021
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
24.11.2021 Carti OpenCourseware
23.11.2021 Cupa Romaniei la fotbal
17.11.2021 Programul Romaniei la Campionatul Mondial de handbal feminin din Spania
16.11.2021 Calificari Cupa Mondiala de Fotbal 2022
20.10.2021 Introducere in Internet of Things
26.08.2021 Grupe Liga Campionilor
09.08.2021 Teste si atestari Educatie Continua
16.07.2021 Playoff NBA 2021
12.07.2021 Campionatul European de Fotbal 2020
23.06.2021 Copa America 2021


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2021 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting