Login | Adauga site | Live | Contact

Campionatul European de Fotbal 2020

Grupa A (Rome/Baku): Turkey, Italy, Wales, Switzerland
Grupa B (Copenhagen/St Petersburg): Denmark , Finland, Belgium, Russia
Grupa C (Amsterdam/Bucharest): Netherlands (hosts), Ukraine, Austria, North Macedonia
Grupa D (London/Glasgow): England, Croatia, Scotland, Czech Republic
Grupa E (Bilbao/Dublin): Spain , Sweden, Poland, Slovakia
Grupa F (Munich/Budapest): Hungary, Portugal , France, Germany

Vineri, 11 Iunie
Group A: Turkey 0-3 Italy (21:00, Rome)

Sambata, 12 Iunie
Group A: Wales 1-1 Switzerland (15:00, Baku)
Group B: Denmark 0-1 Finland (18:00, Copenhagen)
Group B: Belgium 3-0 Russia (21:00, St Petersburg)

Duminica, 13 Iunie
Group D: England 1-0 Croatia (15:00, Wembley)
Group C: Austria 3-1 North Macedonia (18:00, Bucharest)
Group C: Netherlands 3-2 Ukraine (21:00, Amsterdam)

Luni, 14 Iunie
Group D: Scotland 0-2 Czech Republic (15:00, Glasgow)
Group E: Poland 1-2 Slovakia(18:00, Dublin)
Group E: Spain 0-0 Sweden (21:00, Bilbao)

Marti, 15 Iunie
Group F: Hungary 0-3 Portugal (18:00, Budapest)
Group F: France 1-0 Germany (21:00, Munich)

Miercuri, 16 Iunie
Group B: Finland 0-1 Russia (15:00, St Petersburg)
Group A: Turkey 0-2 Wales (18:00, Baku)
Group A: Italy 3-0 Switzerland (21:00, Rome)

Joi, 17 Iunie
Group C: Ukraine 2-1 North Macedonia (15:00, Bucharest)
Group B: Denmark 1-2 Belgium (18:00, Copenhagen)
Group C: Netherlands 2-0 Austria (21:00, Amsterdam)

Vineri, 18 Iunie
Group E: Sweden 1-0 Slovakia (15:00, Dublin)
Group D: Croatia 1-1 Czech Republic (18:00, Glasgow)
Group D: England 0-0 Scotland (21:00, London)

Sambata, 19 Iunie
Group F: Hungary 1-1 France (15:00, Budapest)
Group F: Portugal 2-4 Germany (18:00, Munich)
Group E: Spain 1-1 Poland (21:00, Bilbao)

Duminica 20 Iunie
Group A: Italy 1-0 Wales (18:00, Rome)
Group A: Switzerland 3-1 Turkey (18:00, Baku)

Luni, 21 Iunie
Group C: North Macedonia 0-3 Netherlands (18:00, Amsterdam)
Group C: Ukraine 0-1 Austria (18:00, Bucharest)
Group B: Russia 1-4 Denmark (21:00, Copenhagen)
Group B: Finland 0-2 Belgium (21:00, St Petersburg)

Marti, 22 Iunie
Group D: Czech Republic 0-1 England (21:00, London)
Group D: Croatia 3-1 Scotland (21:00, Glasgow)

Miercuri, 23 Iunie
Group E: Slovakia 0-5 Spain (18:00, Bilbao)
Group E: Sweden 3-2 Poland (18:00, Dublin)
Group F: Germany 2-2 Hungary (21:00, Munich)
Group F: Portugal 2-2 France (21:00, Budapest)

Optimi

Saturday 26 June 2021
Wales 0-4 Denmark
Italy 2-1 Austria
Sunday 27 June 2021
Netherlands 0-2 Czech Republic
Belgium 1-0 Portugal
Monday 28 June 2021
Croatia 5-3 Spain
France 3-3(4-5) Switzerland
Tuesday 29 June 2021
England 2-0 Germany
Sweden 1-2 Ukraine

Sferturi
Switzerland - Spain
Belgium - Italy
Czech Republic - Denmark
Ukraine - England

Semifinale

Spain - Italy
England - Denmark

Finala

England - Italy
12.07.2021
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
24.11.2021 Carti OpenCourseware
23.11.2021 Cupa Romaniei la fotbal
17.11.2021 Programul Romaniei la Campionatul Mondial de handbal feminin din Spania
16.11.2021 Calificari Cupa Mondiala de Fotbal 2022
20.10.2021 Introducere in Internet of Things
26.08.2021 Grupe Liga Campionilor
09.08.2021 Teste si atestari Educatie Continua
16.07.2021 Playoff NBA 2021
12.07.2021 Campionatul European de Fotbal 2020
23.06.2021 Copa America 2021


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2021 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting