Login | Adauga site | Contact

Cupa Mondiala de Baschet 2019

Finala
15 septembrie Argentina - Spania

Semifinale
13 septembrie Spania - Australia, Argentina - Franta

Sferturi de finala

10 septembrie Argentina - Serbia, Spania - Polonia
11 septembrie SUA - Franta, Australia - Cehia

Grupe principale Primele doua clasate se califica in sferturi.

Grupa I
1. Argentina 6p (+47)
2. Polonia 6p (+31)
3. Venezuela 5p (+18)
4. Rusia 5p (+11)
6 septembrie: Polonia – Rusia, Argentina – Venezuela
8 septembrie: Venezuela – Rusia, Polonia – Argentina

Grupa J
1. Spania 6p (+57)
2. Serbia 6p (+20)
3. Italia 5p (+62)
4. Porto Rico 5p (-5)
6 septembrie: Serbia – Porto Rico, Spania – Italia,
8 septembrie Porto Rico – Italia, Spania – Serbia

Grupa K
1. SUA 6p (+75)
2. Brazilia 6p (+20)
3. Grecia 5p (+30)
4. Cehia 5p (+7)
7 septembrie: Brazilia – Cehia, SUA – Grecia
9 septembrie: Cehia – Grecia, SUA – Brazilia

Grupa L
1. Franta 6p (+77)
2. Australia 6p (+34)
3. Lituania 5p (+72)
4. Rep. Domincana 5p (-28)
7 septembrie: Australia – Rep. Dominicana, Franta – Lituania
9 septembrie: Rep. Dominicana – Lituania, Franta – Australia

31.08. 10:30 Angola - Serbia

31.08. 11:00 Polonia - Venezuela

31.08. 11:30 Iran - Puerto Rico

31.08. 11:30 Rusia - Nigeria

31.08. 14:30 Filipine - Italia

31.08. 15:00 Coasta de Fildes - China

31.08. 15:30 Argentina - Coreea de Sud

31.08. 15:30 Spania - Tunisia

01.09. 10:30 Canada - Australia

01.09. 11:00 Noua Zeelanda - Brazilia

01.09. 11:30 Republica Dominicana - Iordania

01.09. 11:30 Turcia - Japonia

01.09. 14:30 Senegal - Lituania

01.09. 15:00 Grecia - Montenegro

01.09. 15:30 Cehia - SUA

01.09. 15:30 Franta - Germania

02.09. 10:30 Italia - Angola

02.09. 11:00 Venezuela - Coasta de Fildes -

02.09. 11:30 Nigeria - Argentina

02.09. 11:30 Tunisia - Iran

02.09. 14:30 Serbia - Filipine

02.09. 15:00 China - Polonia

02.09. 15:30 Coreea de Sud - Rusia

02.09. 15:30 Puerto Rico - Spania

03.09. 10:30 Australia - Senegal

03.09. 11:00 Montenegro - Noua Zeelanda

03.09. 11:30 Germania - Republica Dominicana

03.09. 11:30 Japonia - Cehia

03.09. 14:30 Lituania - Canada

03.09. 15:00 Brazilia - Grecia

03.09. 15:30 Iordania - Franta

03.09. 15:30 SUA - Turcia

04.09. 10:30 Angola - Filipine

04.09. 11:00 Coasta de Fildes - Polonia

04.09. 11:30 Coreea de Sud - Nigeria

04.09. 11:30 Puerto Rico - Tunisia

04.09. 14:30 Italia - Serbia

04.09. 15:00 Venezuela - China

04.09. 15:30 Rusia - Argentina

04.09. 15:30 Spania - Iran

05.09. 10:30 Canada - Senegal

05.09. 11:00 Brazilia - Montenegro

05.09. 11:30 Germania - Iordania

05.09. 11:30 Turcia - Cehia

05.09. 14:30 Lituania - Australia

05.09. 15:00 Grecia - Noua Zeelanda

05.09. 15:30 Republica Dominicana - Franta

05.09. 15:30 SUA - Japonia
13.09.2019
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
16.11.2019 Calificari Euro 2020 meciul 9 & 10
10.11.2019 Concert Armin van Buuren Untold 2019
04.11.2019 Paradise Hills filmul
31.10.2019 Cupa Romaniei 2019
27.10.2019 Cupa mondiala de rugby 2019
16.10.2019 Melodiile toamnei
16.10.2019 Calificari Euro2020 meciul 7 & 8
28.09.2019 Cupa Mondiala de handbal feminin 2019
13.09.2019 Cupa Mondiala de Baschet 2019
10.09.2019 Calificari Euro 2020 Meciul 5 & 6


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2019 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting