Login | Adauga site | Contact

Cupa Romaniei 2019

Optimile Cupei Romaniei la fotbal

Sanatatea Cluj 0-7 Petrolul Ploiesti
Foresta Suceava 0-4 Dinamo
Sepsi 4-2 Astra
Academica Clinceni 2-0 FC Botosani
U Cluj 0-1 FCSB
Metalul Buzau 0-3 Poli Iasi
FC Voluntari 1-4 Universitatea Craiova
CS Mioveni 0-2 Hermannstadt

16-imile Cupei Romaniei la fotbal

Rapid 0-1 Poli Iasi
Concordia Chiajna 2-3 FC Voluntari
Turris Targu Magurele 2-3 Academica Clinceni
Flacara Horezu 0-2 Astra Giurgiu
Ripensia Timisoara 1-4 Sepsi OSK
FC Botosani 3-2(2-2) CFR Cluj
Foresta Suceava 2-1 Gaz Metan Medias
UTA Arad 1-3 Dinamo
CS Faurei 1-5 CS Mioveni
Sanatatea Cluj 1-0 Viitorul Constanta
U Craiova 1948 2-3 Universitatea Cluj
Metalul Buzau 1-0 Czickszereda
CSM Resita 0-1 Universitatea Craiova
Metaloglobus 0-2 FCSB
Chindia Targoviste 0-1 Hermannstadt
Industria Galda 0-1 Petrolul Ploiesti

Faza a patra a competitiei

CSC Sanmartin 1–2 AS FC Universitatea Cluj
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj-Napoca 3–1 ACS Fotbal Comuna Recea
ACS Industria Galda 4–3 CSM Avantul Reghin
ACS Crisul Chisineu Cris 1–3 AFC UTA Arad
CSC Ghiroda si Giarmata Vii 1–3 AFC Ripensia Timisoara
CSM Resita 1–0 ACS ASU Politehnica Timisoara
ACS Vedita Colonesti M.S. 1–2(1-1) U Craiova 1948 SA
ACS Flacara Horezu 2–1 ACS Campionii FC Arges
CSM Flacara Moreni 1–2 CS Mioveni
ACS Olimpic Cetate Rasnov 0–1(0-0) AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
CS Sportul Snagov SA 0–1 FC Petrolul Ploiesti
CS Tunari 0–2 SC FC Metaloglobus Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti 1–2(1-1) CS Concordia Chiajna
Fotbal Club Rapid 3–0 AFC Dunarea 2005 Calarasi
SC Popesti-Leordeni 1–2 AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
CS Faurei 2–1 FC Farul Constanta 1920
AFC Metalul Buzau 1–0(0-0) CSM Focsani 2007
ACS Foresta Suceava 2–1 CS Aerostar Bacau

Faza a treia a competitiei

CS Minaur Baia Mare 0–2 ACS Fotbal Comuna Recea
ACS Foresta Suceava 3–0 CSM Bucovina Radauti
AS Unirea Mircesti 1–2(1-1) CS Aerostar Bacau
ACSM Ceahlaul Piatra Neamt 0–1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
CSM Focsani 2007 3–1(1-1) ACS Suporter Club Otelul Galati
ACS KSE Targu Secuiesc 0–2 ACS Olimpic Cetate Rasnov
AFC Metalul Buzau 1–0(0-0) SCM Gloria Buzau
CS Faurei 3–1 ACS Dacia Unirea Braila
CS Victoria Cumpana 0–3 Farul Constanta 1920
CSM Flacara Moreni 3–1 AFC Progresul 1944 Spartac
CSA Steaua Bucuresti 4–0 CS Balotesti
SC Popesti-Leordeni 2–1 CS Afumati
CS Tunari 1–0 AFC Unirea 04 Slobozia
Fotbal Club Rapid 2–1 ASC Daco-Getica Bucuresti
CSM Alexandria 0–2 AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
ACS Vedita M.S. 3–1 ACSO Filiasi
U Craiova 1948 SA 3–2(2-2) ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
ACS Flacara Horezu 2–0 CS Pandurii Lignitul Targu Jiu
CS Inter Petrila 1–5 CSM Resita
AFC Vointa Lupac 0–4 AFC Ripensia Timisoara
CSC Ghiroda si Giarmata Vii 6–1 ACS Poli Timisoara
CS Soimii Lipova 0–1 AFC UTA Arad
CS Crisul Chisineu-Cris 6–0 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
CS Magura Cisnadie 1–2(1-1) ACS Industria Galda
CSC Sanmartin 4–1 CS Luceafarul Oradea
FC Unirea Dej 0–3 CS Sanatatea Cluj-Napoca
CS Unirea Ungheni 2018 3–5(3-3) CSM Avantul Reghin

Faza a doua a competitiei:

ASMS ACS Sanatatea Darabani (BT) – ACS Foresta Suceava (SV)
CSO Viitorul Liteni (SV) 2–2(3-4) ACSM Ceahlaul Piatra Neamt (NT)
AS Unirea Mircesti (IS) 3–2 CS Stiinta Miroslava (IS)
AS Viitorul Curita (BC) 0–1 ACS KSE Targu Secuiesc (CV)
ACS Universitatea Dunarea de Jos Galati (GL) 1–2 CSM Focsani 2007 (VN)
AS Avantul Zarnesti (BZ) 5–6 AFC Metalul Buzau (BZ)
CS Viitorul Ianca (BR) 2–3 CS Faurei (BR)
CS Victoria Cumpana (CT) 3–0 ACS Pescarusul Sarichioi Junior (TL)
ACS Baraganul Ciulnita (IL) 2–5 AFC Unirea 04 Slobozia (IL)
ACS Inainte Modelu (CL) 0–5 SC Popesti-Leordeni (IF)
CSA Steaua Bucuresti (B) 2–1 ACS Mostistea Ulmu (CL)
ACS Viitorul Domnesti (IF) 0–9 CS Tunari (IF)
CSM Flacara Moreni (DB) 4–1 AS FC Pucioasa (DB)
AS FC Precizia Sacele (BV) 1–6 ACS Olimpic Cetate Rasnov (BV)
ACS Ajax Botoroaga (TR) 1–3 CSM Alexandria (TR)
CS Real Bradu (AG) 0–3 ACS Vedita Colonesti M.S. (OT)
CS Carcea (DJ) 3–4 ACSO Filiasi (DJ)
CS Minerul Costesti (VL) 2–3 ACS Flacara Horezu (VL)
CS Inter Petrila (HD) 3–2 AFC Metalurgistul Cugir 1939 (AB)
AFC Vointa Lupac (CS) 1–0 CS Hunedoara (HD)
CSC Ghiroda si Giarmata Vii (TM) 3–1 ACS Dumbravita (TM)
ACS Progresul Pecica (AR) 2–3 CS Crisul Chisineu Cris (AR)
CS National Sebis (AR) 0–2 Gloria Lunca-Teuz Cermei (AR)
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare (SM) 0–5 CSC Sanmartin (BH)
AFC Unirea 1924 (AB) 1–2 ACS Industria Galda (AB)
CS Floresti (CJ) 0–4 FC Unirea Dej (CJ)
ACS Sticla Ariesul Turda (CJ) 0–3 CS Sanatatea SP Cluj-Napoca (CJ)
CS Magura Cisnadie (SB) 2–0 ACS SR Municipal Brasov (BV)
CS Unirea Ungheni 2018 (MS) 2–1 AFC Odorheiu Secuiesc (HR)
ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN) 1–3 CSM Avantul Reghin (MS)

Iata programul complet din turul 1:

ACS Ajax Botoroaga – CS Sporting Rosiori 2008 5-3
AS Recolta Gura Sutii – CS Real Bradu 1-2
CS Minerul Costesti – ACS Unirea Bascov 2-1
CSM Slatina – ACS Vedita 1-3
CS Carcea – CS Strehaia 2-0
AS Unirea Cruset – CS Inter Petrila 0-5
LPS Cetate Deva – CS Hunedoara 0-9
AFC Vointa Lupac – CSM Lugoj 6-3
CS Millenium Giarmata – CSC Ghiroda si Giarmata Vii 1-2
CS Avantul Periam – ACS Progresul Pecica 1-2
CS Magura Cisnadie – ACS FC Avrig 3-2
Vointa Stremt – AFC Unirea 1924 0-5
CS Ocna Mures – ACS Industria Galda 0-2
CSC Sanmartin – AFC Unirea Tasnad 8-2
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare – SCM Zalau 2-3
CS Floresti – CS Iernut 4-2
CS Unirea Ungheni 2018 – ACS MSE Targu Mures 12-2
ACS Dumitra – ACS Unu Fotbal Club Gloria
Progresul Somcuta Mare – FC Unirea Dej 2-6
AFC Viitorul Albesti – ASMS ACS Sanatatea Darabani 3-9
CSO Viitorul Liteni – ACS Somuz Falticeni 4-3
AS Unirea Mircesti – CSM Pascani 6-2
AS Bradu Borca – ACSM Ceahlaul Piatra Neamt
CSM FC Vaslui – AS Viitorul Curita 1-4
AS Avantul Zarnesti – ACS Mausoleul Marasesti
CS Gheorgheni – AFC Odorheiu Secuiesc 0-7
ACS FC Papauti – ACS KSE Targu Secuiesc 1-3
CS Viitorul Ianca – ACS Sportul Chiscani 5-0
ACS Universitatea Dunarea de Jos Galati – CS Sporting Liesti 4-1
CSM Ramnicu Sarat – CS Faurei 1-2
ACS Pescarusul Sarichioi Junior – CS Medgidia 2-1
Baraganul Ciulnita – AS FC Agricol Borcea 2-1
CSA Steaua Bucuresti – CS Mihai Bravu 8-0
AS Vulturii Pasarea – ACS Viitorul Domnesti
CS Blejoi – CSM Flacara Moreni 0-2
AS FC Precizia Sacele – AFC Harman 2-1
ACS Mostistea Ulmu – ACSM Oltenita
CS Victoria Cumpana – CSA Axiopolis Sport Cernavoda 6-0
31.10.2019
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
16.11.2019 Calificari Euro 2020 meciul 9 & 10
10.11.2019 Concert Armin van Buuren Untold 2019
04.11.2019 Paradise Hills filmul
31.10.2019 Cupa Romaniei 2019
27.10.2019 Cupa mondiala de rugby 2019
16.10.2019 Melodiile toamnei
16.10.2019 Calificari Euro2020 meciul 7 & 8
28.09.2019 Cupa Mondiala de handbal feminin 2019
13.09.2019 Cupa Mondiala de Baschet 2019
10.09.2019 Calificari Euro 2020 Meciul 5 & 6


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2019 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting