Login | Adauga site | Contact

Cupa Romaniei 2019 sferturi

Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj
Hermannstadt - Viitorul
Csikszereda - U Craiova
Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu

Dar iata tabloul complet al meciurilor din optimile de finala ale Cupei Romaniei:

Csikszereda Miercurea Ciuc 4-3(2-2) Dinamo
Dunarea Calarasi 2-1 FCSB
CS Mioveni 0-5 Sepsi Sf. Gheorghe
Turris-Oltul Turnu Magurele 1-4 Universitatea Craiova
Gaz Metan Medias 0-1 CFR Cluj
Universitatea Cluj 3-4(3-3) Astra Giurgiu
Politehnica Iasi 2-3(2-2) Viitorul Constanta
Hermannstadt 3-0 FC Voluntari

Programul complet al 16-imilor

Unirea 1924 Alba Iulia 0–1 FCSB
Concordia Chiajna 0–3 Viitorul
Voluntari 2–1 Botosani
Dacia Unirea Braila 1–3 Dinamo
UTA Arad 3–4(2-2) Politehnica Iasi
Sporting Liesti 0–3 CS Mioveni
Chindia Târgoviste 0–1 CFR Cluj
Progresul Bucuresti 0–1 Universitatea Cluj
Sportul Snagov 0–2 Universitatea Craiova
Bucovina Radauti 1–2(1-1) Gaz Metan Medias
Luceafarul Oradea 1–5 Astra Giurgiu
Academica Clinceni 0–2 Hermannstadt
Csikszereda Miercurea Ciuc 2–1 Energeticianul
ASU Poli Timisoara 1–2(1-1) Sepsi Sfântu Gheorghe
CSM Slatina 0–2 Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti 0–2 Turris-Oltul Turnu Magurele

Runda a patra

Marti, 11 septembrie, ora 16:30
CSM Focsani 2007 0–3(0-0) CS Sporting Liesti
CS Tunari 0–2 ACS FC Academica Clinceni
Fotbal Club Rapid 2–1 ASC Daco-Getica Bucuresti
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 1–4 CS Luceafarul Oradea
AFC Unirea 1924 3–2(2-2) ACS Industria Galda

Miercuri, 12 septembrie, ora 16:30
CS Pandurii Lignitul Targu Jiu 1–3 CS Mioveni
CSM Lugoj 1–2 ACS Energeticianul
AFC Ripensia Timisoara 1–2(1-1) ACS ASU Politehnica Timisoara
AFC UTA Arad 2–1 ACS Poli Timisoara
CSM Slatina 2–0 Fotbal Club Arges
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele 3–2 CS Balotesti
AFC Progresul 1944 Spartac 2–0 FC Metaloglobus Bucuresti
AFC Unirea 04 Slobozia 2–3 CS Sportul Snagov SA
CSA Axiopolis Sport Cernavoda 2–3(2-2) ACS Dacia Unirea Braila
CSM Bucovina Radauti 2–0(0-0) CS Stiinta Miroslava

Joi, 13 septembrie, ora 16:30
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 3-2 CS Aerostar Bacau
ACS Fotbal Comuna Recea 1–3 AS FC Universitatea Cluj

Marti, 18 septembrie, ora 16:30
CSM Flacara Moreni 1–2 AFC Chindia Targoviste

Runda a treia

29.08. 20:00 Rapid Bucuresti - Alexandria 4 : 1
29.08. 17:30 ACS Unu FC Gloria - 'U' Cluj 1 : 2
29.08. 17:30 Axiopolis Cernavoda - Farul Constanta 3 : 2
29.08. 17:30 Bucovina Radauti - Foresta Suceava 1 : 0
29.08. 17:30 Ceahlaul P. Neamt - Aerostar Bacau 1 : 4
29.08. 17:30 CSM Scolar Resita - Energeticianul 0 : 2
29.08. 17:30 Liesti - Otelul Galati 1 : 0 (0 : 0)
29.08. 17:30 Oltenita - Slobozia 2 : 3
29.08. 17:30 Teuz Cermei - Soimii Lipova 2 : 1
29.08. 17:30 Tunari - Petrolul Ploiesti 2 : 1
29.08. 17:30 Viitorul Liteni - Miroslava 0 : 4
28.08. 17:30 AFC Harman - Csikszereda 0 : 2
28.08. 17:30 Alba Iulia - Sanatatea Cluj 1 : 0
28.08. 17:30 Baia Mare - Comuna Recea 0 : 1
28.08. 17:30 CSM Focsani - Metalul Buzau 5 : 2
28.08. 17:30 CSS Slatina - Filiasi 1 : 0 (0 : 0)
28.08. 17:30 Ghiroda - Municipal Lugoj 0 : 1 (0 : 0)
28.08. 17:30 Industria Galda - Cugir 3 : 2
28.08. 17:30 Moreni - Cetate Rasnov 1 : 0 (0 : 0)
28.08. 17:30 Progresul Spartac - CS Afumati 2 : 1
28.08. 17:30 Rosiorii de Vede - Turnu Magurele 0 : 3 (0 : 0)
17.01.2019
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
18.02.2019 Liga Campionilor optimi
17.02.2019 Eurovision 2019 Romania
12.02.2019 Lebron James si Giannis Antetokounmpo si-au facut alegerile pentru All Star Game NBA 2019
17.01.2019 A doua sansa filmul
17.01.2019 Cupa Romaniei 2019 sferturi
08.01.2019 Naveta Endeavour
02.01.2019 Phoenix intunecat filmul
01.01.2019 ETO Gyor-CSM Bucuresti, in primul meci din Main Round
31.12.2018 La multi ani
16.12.2018 Campionatul European de handbal feminin


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2019 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting