Login | Adauga site | Contact

Cupa Romaniei 2018 16-imi

Aceasta faza competitionala se va desfasura ξn perioada 24-30 septembrie, meciurile urmβnd sa se joace de la ora 16:30, cu exceptia jocurilor televizate.

Programul complet al 16-imilor

Unirea 1924 Alba Iulia – FCSB
Concordia Chiajna – Viitorul
Voluntari – Botosani
Dacia Unirea Braila – Dinamo
UTA Arad – Politehnica Iasi
Sporting Liesti – CS Mioveni
Chindia Tβrgoviste – CFR Cluj
Progresul Bucuresti – Universitatea Cluj
Sportul Snagov – Universitatea Craiova
Bucovina Radauti – Gaz Metan Medias
Luceafarul Oradea – Astra Giurgiu
Academica Clinceni – Hermannstadt
Csikszereda Miercurea Ciuc – Energeticianul
ASU Poli Timisoara – Sepsi Sfβntu Gheorghe
CSM Slatina – Dunarea Calarasi
Rapid Bucuresti – Turris-Oltul Turnu Magurele

Runda a patra

Marti, 11 septembrie, ora 16:30
CSM Focsani 2007 0–3(0-0) CS Sporting Liesti
CS Tunari 0–2 ACS FC Academica Clinceni
Fotbal Club Rapid 2–1 ASC Daco-Getica Bucuresti
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 1–4 CS Luceafarul Oradea
AFC Unirea 1924 3–2(2-2) ACS Industria Galda

Miercuri, 12 septembrie, ora 16:30
CS Pandurii Lignitul Targu Jiu 1–3 CS Mioveni
CSM Lugoj 1–2 ACS Energeticianul
AFC Ripensia Timisoara 1–2(1-1) ACS ASU Politehnica Timisoara
AFC UTA Arad 2–1 ACS Poli Timisoara
CSM Slatina 2–0 Fotbal Club Arges
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele 3–2 CS Balotesti
AFC Progresul 1944 Spartac 2–0 FC Metaloglobus Bucuresti
AFC Unirea 04 Slobozia 2–3 CS Sportul Snagov SA
CSA Axiopolis Sport Cernavoda 2–3(2-2) ACS Dacia Unirea Braila
CSM Bucovina Radauti 2–0(0-0) CS Stiinta Miroslava

Joi, 13 septembrie, ora 16:30
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 3-2 CS Aerostar Bacau
ACS Fotbal Comuna Recea 1–3 AS FC Universitatea Cluj

Marti, 18 septembrie, ora 16:30
CSM Flacara Moreni 1–2 AFC Chindia Targoviste

Runda a treia

29.08. 20:00 Rapid Bucuresti - Alexandria 4 : 1
29.08. 17:30 ACS Unu FC Gloria - 'U' Cluj 1 : 2
29.08. 17:30 Axiopolis Cernavoda - Farul Constanta 3 : 2
29.08. 17:30 Bucovina Radauti - Foresta Suceava 1 : 0
29.08. 17:30 Ceahlaul P. Neamt - Aerostar Bacau 1 : 4
29.08. 17:30 CSM Scolar Resita - Energeticianul 0 : 2
29.08. 17:30 Liesti - Otelul Galati 1 : 0 (0 : 0)
29.08. 17:30 Oltenita - Slobozia 2 : 3
29.08. 17:30 Teuz Cermei - Soimii Lipova 2 : 1
29.08. 17:30 Tunari - Petrolul Ploiesti 2 : 1
29.08. 17:30 Viitorul Liteni - Miroslava 0 : 4
28.08. 17:30 AFC Harman - Csikszereda 0 : 2
28.08. 17:30 Alba Iulia - Sanatatea Cluj 1 : 0
28.08. 17:30 Baia Mare - Comuna Recea 0 : 1
28.08. 17:30 CSM Focsani - Metalul Buzau 5 : 2
28.08. 17:30 CSS Slatina - Filiasi 1 : 0 (0 : 0)
28.08. 17:30 Ghiroda - Municipal Lugoj 0 : 1 (0 : 0)
28.08. 17:30 Industria Galda - Cugir 3 : 2
28.08. 17:30 Moreni - Cetate Rasnov 1 : 0 (0 : 0)
28.08. 17:30 Progresul Spartac - CS Afumati 2 : 1
28.08. 17:30 Rosiorii de Vede - Turnu Magurele 0 : 3 (0 : 0)
19.09.2018

  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
Poza zilei
Mulholland Drive
19.09.2018 Cupa Romaniei 2018 16-imi
12.09.2018 Melodiile toamnei
12.09.2018 Liga Natiunilor Meciul 1 & 2
26.07.2018 Statele Unite au din nou cel mai puternic supercomputer din lume, Summit
16.07.2018 WTA a anuntat noul clasament mondial
15.07.2018 Grupe Cupa Mondiala 2018
16.06.2018 Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
12.06.2018 Campionatul European de handbal feminin
09.06.2018 Playoff NBA
07.06.2018 Mission: Impossible - Fallout (2018)



 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2018 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting